Telefon : (416) 216 16 28

Email: robiyaman02@gmail.com

Robiyaman'da Yarışacak Robotlar

Robiyaman'da Yarışacak Robotlar Listesi

10 Nisan 2019
Çizgi İzleyen Kategorisi
# Robot Adı Okul Danışman İl
1 Akıncı75 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gülabi Güven ŞANLIURFA
2 ARGA-V2 Şehit Alper Güde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Engin Güneş MALATYA
3 ATEMİK02 TOBB YAVUZ SELİM ORTAOKULU hatice kübra ışık ADIYAMAN
4 AtikYamanLise Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi NURİ SÖNMEZ ADIYAMAN
5 BATMANEML2 BATMAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLYAS İLENÇ BATMAN
6 BEAGLE OSMAN İSOT MTAL Tuncay CİGAL ADIYAMAN
7 Charmander Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
8 Dumlupınar1 DUMLUPINAR ORTAOKULU Halil İbrahim ŞAHİN ADIYAMAN
9 Dumlupınar2 DUMLUPINAR ORTAOKULU Halil İbrahim ŞAHİN ADIYAMAN
10 DÜLDÜL KAHTA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUHAMMET DERİN ADIYAMAN
11 emarex KAHTA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İRFAN TEKE ADIYAMAN
12 EMSALSİZ Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu Hamza UÇAN ADIYAMAN
13 Fatih Fatih İlkokulu Muhammet Safa Akyol ADIYAMAN
14 Fırtına Hüsnü M.Özyeğin Anadolu Lisesi Hasari KAŞKAN ADIYAMAN
15 ForLine-B Altınşehir Anadolu Lisesi Ruşen Şahin ADIYAMAN
16 GaziBot ŞAHİNBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Şefik YALMAN GAZİANTEP
17 Göbeklitepe URFA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Hasan COŞKUNLAR ŞANLIURFA
18 Hayallerimiz Şehit Polis Mehmet ERÇİN Ortaokulu Mürsel ÇAPRAS DİYARBAKIR
19 IDEA BORSA İSTANBUL ANADOLU LİSESİ SEMMED ŞEKER ADIYAMAN
20 KahtaGazi Kahta Gazi Ortaokulu Mustafa ZENGİN ADIYAMAN
21 Kaptan Fuat ŞİMŞEK ortaokulu Taha MEMİŞ GAZİANTEP
22 King of Arduino TURGUT ÖZAL İMAM HATİP ORTAOKULU VEYSEL BUĞDAY ADIYAMAN
23 Kozmobot Hümeyra Ökten Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi HATİCE TOKCAN ADANA
24 Lineer Bot Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
25 Mev-Bot Mevlana Ortaokulu Kasım Duran ADIYAMAN
26 Nabfen Adıyaman Fen Lisesi Coşkun POLAT ADIYAMAN
27 NEMRUT KAHTA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUHAMMET DERİN ADIYAMAN
28 Ro-Bil Line Özel Diyarbakır Bil Koleji Ortaokulu Serhat YILDIZ DİYARBAKIR
29 Robi Mami Özel Deva Ortaokulu Meryem Ağcabay GAZİANTEP
30 RoBilSem Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi NURİ SÖNMEZ ADIYAMAN
31 ROBOESEN ESENTEPE ANADOLU LİSESİ RECEP BİÇER ADIYAMAN
32 Roboizci Biraralık Ortaokulu Sadık ÇETİNKAYA ADIYAMAN
33 ROBOMADEN Madenboyu İmam Hatip Ortaokulu Harun AYTAÇ HATAY
34 RoboSky Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zeynep Buğday ADIYAMAN
35 Robotakip Kahta Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Yasemin Yıldırım ADIYAMAN
36 ROBOWOLFÇ1 KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL ERDAL BATAN ADANA
37 ROBOWOLFÇ2 KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL ERDAL BATAN ADANA
38 ROBOWOLFÇ4 KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL M.Emin DİNÇKURT ADANA
39 roboYAMAN5 Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mustafa koca ADIYAMAN
40 SPACE YENİ HAMLE KOLEJİ ÖZGÜR ATEŞ MALATYA
41 Şahinbey ŞAHİNBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Şefik YALMAN GAZİANTEP
42 Şahinbey27 ŞAHİNBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Şefik YALMAN GAZİANTEP
43 Şahmeran Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sait ÇAÇA MARDİN
44 Şimşek Hız 1 Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ömer AKINCI GAZİANTEP
45 Şimşek Hız 2 Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ömer AKINCI GAZİANTEP
46 Şimşek Hız 3 Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ömer AKINCI GAZİANTEP
47 Tavar-75 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gülabi Güven ŞANLIURFA
48 TED-215 TED Batman Koleji Muhammet ULAK BATMAN
49 Teo_çizgi KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL M.Emin DİNÇKURT ADANA
50 Tornado Hüsnü M.Özyeğin Anadolu Lisesi Hasari KAŞKAN ADIYAMAN
51 Wow Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
52 Yalangoz Yalangoz Ortaokulu Osman AKAR GAZİANTEP
53 Yolcu GÖLBAŞI MTAL Zeki ÇAYDAR ADIYAMAN
Hızlı Çizgi İzleyen Kategorisi
# Robot Adı Okul Danışman İl
1 ASRE66 BESNİ SERVİ ERDEMOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ EMİNE ORTATAŞ ADIYAMAN
2 Astra Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
3 Astronot Fuat ŞİMŞEK ortaokulu Taha MEMİŞ GAZİANTEP
4 Atak1 DUMLUPINAR ORTAOKULU Abdulkerim ORTATAŞ ADIYAMAN
5 Atak2 DUMLUPINAR ORTAOKULU Abdulkerim ORTATAŞ ADIYAMAN
6 Atak3 DUMLUPINAR ORTAOKULU Halil İbrahim ŞAHİN ADIYAMAN
7 Batem BATMAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Şeyhmus Demir BATMAN
8 BOLT TOSÇELİK FEN LİSESİ ÖMER FARUK TÖRER HATAY
9 Challenger Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
10 Elizan GÖLBAŞI MTAL Hidayet AĞLAMAZ ADIYAMAN
11 FATRUNNER fatih ortaokulu Aşkın AKDAĞ ADIYAMAN
12 GÖKDOĞAN OSMAN İSOT MTAL Adem Bay ADIYAMAN
13 Hızır1453 Mimar sinan mesleki ve teknik anadolu lisesi Emre Demirel ADIYAMAN
14 ışık öti 44 Öğretmenler Ortaokulu Birsel KALKANDELEN MALATYA
15 Merinos Yalangoz Ortaokulu Osman AKAR GAZİANTEP
16 Pars-75 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ertan Kamun ŞANLIURFA
17 QuickYamanLise Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi NURİ SÖNMEZ ADIYAMAN
18 Ro-Bil Fast Özel Diyarbakır Bil Koleji Ortaokulu Abidin İNNAN DİYARBAKIR
19 Roadrunner Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
20 robotTazı75 75. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ertan Kamun ŞANLIURFA
21 ROBOWOLFH1 KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL ERDAL BATAN ADANA
22 ROBOWOLFH2 KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL ERDAL BATAN ADANA
23 ROBOWOLFH4 KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL M.Emin DİNÇKURT ADANA
24 roboYAMAN1 Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mustafa koca ADIYAMAN
25 roboYAMAN2 Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mustafa koca ADIYAMAN
26 roboYAMAN3 Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mehmet belger ADIYAMAN
27 SAAC-02 Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi NURİ SÖNMEZ ADIYAMAN
28 Speedy-B Altınşehir Anadolu Lisesi Ruşen Şahin ADIYAMAN
29 şicafen Adıyaman Fen Lisesi Coşkun POLAT ADIYAMAN
30 TİNTİN KAHTA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUHAMMET DERİN ADIYAMAN
31 Uçan Şahinbey ŞAHİNBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Yılmaz YALÇIN GAZİANTEP
32 Vaşak Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hüseyin Alp ÇOBAN MARDİN
33 ZU-ZU İdil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahtiyar SEZER ŞIRNAK
Tasarla-Çalıştır Kategorisi
# Robot Adı Okul Danışman İl
1 ARDUBOT TURGUT ÖZAL İMAM HATİP ORTAOKULU VEYSEL BUĞDAY ADIYAMAN
2 balıklıgöl URFA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Tacettin GÜZEL ŞANLIURFA
3 BATMANEML1 BATMAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BEDİRHAN DOGAN BATMAN
4 CendereCode Cendere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zeynep Buğday ADIYAMAN
5 Çaylaklar Yalangoz Ortaokulu Osman AKAR GAZİANTEP
6 DUMLUPINAR ORTAOKULU DUMLUPINAR ORTAOKULU Abdulkerim ORTATAŞ ADIYAMAN
7 ENGELDEN KAÇAN ROBOT FEHİM ADAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ŞAFAK BAYAR MARDİN
8 ESENROBO ESENTEPE ANADOLU LİSESİ RECEP BİÇER ADIYAMAN
9 İDİL-ARGE İdil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ramazan BAŞTÜRK ŞIRNAK
10 Mahlukat Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
11 Mimar Sinan MTAL Mimar sinan mesleki ve teknik anadolu lisesi cevdet coşkun ADIYAMAN
12 Netro GAZİANTEP KOLEJ VAKFI ÖZEL OKULLARI Nezihe Esin Ekinci GAZİANTEP
13 NFG6301 Adıyaman Fen Lisesi Coşkun POLAT ADIYAMAN
14 Ro-Bil Team Özel Diyarbakır Bil Koleji Ortaokulu Serhat YILDIZ DİYARBAKIR
15 ŞahinbeyRoboTakımı ŞAHİNBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Yılmaz YALÇIN GAZİANTEP
16 toronto team Şehit Polis Mehmet ERÇİN Ortaokulu Alişan BAYDU DİYARBAKIR
17 ultimate KAHTA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İRFAN TEKE ADIYAMAN
18 yenilmezler Hüsnü M.Özyeğin Anadolu Lisesi Hasari KAŞKAN ADIYAMAN
Serbest Proje Kategorisi
# Robot Adı Okul Danışman İl
1 3D YAZICIM BATMAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ özkan kara BATMAN
2 Alzheimer GPS Takip ESENTEPE ANADOLU LİSESİ RECEP BİÇER ADIYAMAN
3 CNC PLOTER KAHTA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ EVREN PEKTAŞ ADIYAMAN
4 Deprem Hüsnü M.Özyeğin Anadolu Lisesi Hasari KAŞKAN ADIYAMAN
5 E-SAYIM ŞAHİNBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Şefik YALMAN GAZİANTEP
6 Engelsiz özgürlük Özel Adıyaman Bil Ortaokulu Koray karakuş ADIYAMAN
7 GÖR NOKTA KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL ÖNDER ŞAHİN ADANA
8 güneşle ısınan sular MEHMET AKİF ORTAOKULU HARUN AKKUŞ ADANA
9 HAYAT KURTARAN OTO KURTTEPE ŞEHİT ALİ ÖZTAŞ MTAL ERDAL BATAN ADANA
10 İsraf Olmasın Adıyaman Bilgi Anadolu Mesut TURAN ADIYAMAN
11 Laserli Veri Aktarım Tecde Anadolu Lisesi Nuri YANBAY MALATYA
12 MuBerhan Adıyaman Fen Lisesi Coşkun POLAT ADIYAMAN
13 OtoMazgaL Adıyaman Bilim ve Sanat Merkezi NURİ SÖNMEZ ADIYAMAN
14 SGESİS BORSA İSTANBUL ANADOLU LİSESİ SEMMED ŞEKER ADIYAMAN
15 smARDuino TURGUT ÖZAL İMAM HATİP ORTAOKULU VEYSEL BUĞDAY ADIYAMAN
16 Smart Mirror Mimar sinan mesleki ve teknik anadolu lisesi İrfan düzenli ADIYAMAN
17 Temiz Hava Robotu Biraralık Ortaokulu Sadık ÇETİNKAYA ADIYAMAN
18 UYANDIRAN YASTIK Malatya Çamlıca Okulları Gözde TOPRAK MALATYA